Junior Boys przyjedzie latem do Polski na dwa koncerty [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Junior Boys wpadnie do Polski na dwa koncerty. Grupa promuje obecnie swoją szóstą płytę zatytułowaną „Waiting Game”. Sprawdźcie szczegóły wydarzeń!

Junior Boys to kanadyjski zespół muzyczny, który powstał w 1999 roku w Hamilton w prowincji Ontario. Grupę tworzą Jeremy Greenspan i Matt Didemus, którzy od samego początku działalności czerpali inspiracje z takich gatunków muzycznych jak synthpop, new wave, electro i house.

Junior Boys w Polsce. Promocja płyty „Waiting Game”

Pierwszy album zespołu, zatytułowany „Last Exit”, ukazał się w 2004 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem krytyków i słuchaczy na całym świecie. Następne płyty, takie jak „So This Is Goodbye” (2006) czy „It’s All True” (2011), potwierdziły pozycję Junior Boys jako jednego z najważniejszych zespołów w muzyce elektronicznej.

Charakterystyczną cechą muzyki Junior Boys są głębokie, melancholijne wokale i subtelne, melodyjne brzmienia instrumentów elektronicznych. Zespół z powodzeniem łączy w swoich utworach elementy taneczne z refleksyjnymi, intymnymi tekstami, co sprawia, że ich muzyka jest zarówno rozrywkowa, jak i angażująca emocjonalnie.

28 października 2022 roku kanadyjski duet wydał swoją szóstą płytę zatytułowaną „Waiting Game” . Po sześciu latach od ostatniego albumu „Big Black Coat” z 2016 roku, producenci Jeremy Greenspan i Matt Didemus stworzyli album, który wyróżnia się nastrojem delikatnym i refleksyjnym, różnym od ich poprzedniego – energetycznego i inspirowanego R&B.

Junior Boys – dwa koncerty. Daty, miejsca, gdzie kupisz bilety

Junior Boys koncertowali na całym świecie, grając zarówno na festiwalach, jak i w klubach muzycznych. Ich muzyka spotyka się z uznaniem publiczności, a zespół cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród miłośników muzyki elektronicznej.

Duet przyjedzie do Polski na dwa koncerty. 26 sierpnia zagra w warszawskich Hybrydach, a 27 sierpnia w poznańskim Blue Note. Bilety w sprzedaży od 14 kwietnia 2023 – na stronie Livenation od godziny 12.00. Przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy rozpocznie się w środę 12 kwietnia o godzinie 12:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 13 kwietnia o godzinie 12:00.

Zobacz również: Waterparks ruszają w trasę. Jednym z przystanków jest Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *