Korn ogłosił mini trasę po UK. Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncerty

Zespół Korn ogłosił aż trzy koncerty w Wielkiej Brytanii. To świetna okazja, żeby zobaczyć legendę na żywo! Ogólna sprzedaż biletów rusza 12 stycznia!

Korn, czyli pionierzy nu metalu z gorącej Kalifornii- ogłosili mini trasę po Wielkiej Brytanii. Aktualnie trwa przedsprzedaż biletów. Do ogólnej sprzedaży wejściówki trafią już jutro 12 stycznia.

Korn- pionierzy nu metalu

Zespół Korn powstał w 1993 roku i jest jednym z najważniejszych przedstawicieli na scenie nu metalowej! Na swoim koncie grupa ma 14 albumów. Korn to przede wszystkim esencja drugiej połowy lat 90. na które aktualnie trwa moda. Możemy zaobserwować to szczególnie po lineupie festiwali takich jak Download Festival. To dzięki chłopakom z Korna nu metal zagościł w mainstreamie.

Zespół, w skład którego wchodzą Jonathan Davis, James „Munky” Shaffer, Brian „Head” Welch, Reginald „Fieldy” Arvizu i Ray Luzier, sprzedał zawrotną ilość, bo ponad 40 milionów albumów na całym świecie. Dwie nagrody GRAMMY oraz wyprzedane koncerty mówią same za siebie.

Zobacz również: Korn wystąpi w Polsce. Legenda nu metalu zawita do Katowic

Dzięki charakterystycznemu wokaliście (Jonathan Davis), Korn jest jednym z tych zespołów, których nie da się podrobić. Poczynając od jego charakterystycznego głosu, charyzmy i … cekinowych dresach, które trafiły niedawno do sklepów jako owoc współpracy marki Adidas z zespołem Korn.

Korn w UK. Daty, miejsca i bilety

Zespół Korn ogłosi trzy koncerty na Wyspach brytyjskich. Ten sierpień zdecydowanie będzie gorętszy niż zwykle. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży już jutro (12 stycznia).

Korn daty koncertów w UK

  • 8.08.2024 Scarborough, Open Air Theatre, + Wargasm + Loathe
  • 9.08.2024 Halifax, Live At The Piece Hall, + Loathe
  • 11.08.2024 Londyn, Gunnersbury Park, + Spiritbox + Wargasm + Loathie

Bilety na koncerty do nabycia na stronach:

Ticketmaster.uk oraz Livenation UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *