Megadeth zagrało na Bloodstock Open Air Festival 2023. Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Zespół Megadeth zagrał na głównej scenie Bloodstock Open Air Festival w Catton Hall (UK). Przygotowaliśmy dla Was galerię z niedzielnego koncertu.

Festiwal Bloodstock Open Air 2023 właśnie dobiegł końca. Czterodniowe muzyczne szaleństwo zakończył występ chyba najbardziej oczekiwanego zespołu na tej edycji imprezy. Na głównej scenie pojawił się sam on- Dave Mustaine z zespołem Megadeth! Koniecznie zobaczcie naszą galerię z koncertu.

Megadeth na Bloodstock Open Air Festival 2023

Zespołu Megadeth absolutnie nikomu nie trzeba przedstawiać! A tym bardziej muzycznym entuzjastom na Bloodstockowym polu! To właśnie ta grupa była niedzielnym headlinerem Ronnie James Dio Stage (scena główna) na tegorocznym festiwalu. Trzeba przyznać, że w porównaniu do Wacken pogoda w Anglii sprzyjała muzycznym szaleństwom. Mimo przelotnych opadów deszczu wszyscy mieli wyśmienite nastroje. Fani muzyki mieli przyjemność bawić się aż cztery dni przy dźwiękach najróżniejszych gatunków rocka i metalu. Ale wszyscy doskonale wiemy, że większość z nich czekała na thrashową wisienkę na metalowym torcie- zespół Megadeth! Zespół zagrał dzień wcześniej na festiwalu swój mini akustyczny set dla wybranych i spotkał się z fanami. Muzycy również wzięli udział w podpisywaniu płyt przed koncertem w niedzielę.

Czy było warto czekać na thrashową legendę? Ależ oczywiście! Megadeth zafundował solidną porcję gitarowych riffów! Muzycy z pełnym entuzjazmem wkroczyli na Bloodstockową scenę, by dać popis swoich umiejętności. Tłum szybko się rozgrzał i chętnie wtórował Mustaine’owi. Grupa aktualnie znajduje się w trasie, promującej nowy album „The Sick, the Dying… and the Dead!”. Chociaż tego wieczoru pojawiło się dużo materiału z tego krążka, w set liście koncertowej nie zabrakło najpopularniejszych utworów Megadeth. Trzeba przyznać, że było to niezapomniane widowisko ze strony muzycznej jak i wizualnej i na pewno na długo zostanie w pamięci fanów.

Koniecznie zobaczcie również galerię z koncertu Megadeth na tegorocznym Wacken Open Air.

Jeśli przeoczyłeś mamy dla Ciebie galerie z koncertów: Killswitch Engage, Meshuggah oraz Hate z Bloodstock Open Air 2023.

Bloodstock Open Air Festival w Anglii

Jeśli mam opisać ten festiwal kilkoma słowami, to napiszę, że jest to najbardziej przyjazna impreza muzyczna tego formatu. Od publiczności po ochronę i organizatorów wszyscy są bardzo sympatyczni i przyjaźnie nastawieni. Zdecydowanie polecam każdemu, nie zależnie od wieku!

Bloodstock open Air Festival odbywa się co roku w Catton Hall w hrabstwie Derbyshire w Anglii i jest jednym z największych festiwali metalowych na Wyspach Brytyjskich. Każdego roku zachwyca różnorodnością muzyczną oraz organizacją na wysokim poziomie. Bloodstock Open Air jest również znany z tego, że pomaga promować młodych wykonawców, dając im szansę wystąpienia na jednej ze scen festiwalowych.

Koniecznie śledźcie naszą stronę, już niebawem przedstawimy Wam szczegółową recenzję festiwalu.

Bloodstock Open Air 2024. Kto zagra za rok?

Znamy już kilku pierwszych wykonawców, którzy pojawią się w Catton Hall za rok. Bloodstock Open Air Festiwal odbędzie się w terminie 8-11.08.2024. Na scenie pojawią się między innymi:  Amon Amarth jako ekskluzywne show w UK. Architects, także ze swoim ekskluzywnym show. A ponadto pojawią się ClutchRotting ChristFlogging MollyMalevolenceUnleash The ArchersThe Night FlightSepticfleshGreen LungIgorrr, Korpiklaani, Infected Rain oraz Hellripper

Karnety weekendowe można już kupić na stronie organizatora. Bilety VIP, bilety kamperowe i jednodniowe pojawią się w sprzedaży niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *